…h="48">
С.
%
П.
%
Математика
5
19
6
32
9
47
3
16
1
5
 
6
20
9
45
6
30
4
20
1
5
Алгебра/
геометрія
7
23/23
4/4
17/17
2/8
9/35
14/9
61/39
3/2
13/9
 
8
25/24
3/4
12/16
13/10
52/42
9/10
36/42
-
-
           
Укр.мова
5
19
4
21
5
26
10
21
-
-
 
6
20
7
35
8
40
4
20
1
5
 
7
23
7
30,4
12
52,2
4
17,4
-
-
 
8
25
2
8
10
40
10
40
3
12
           
Історія
5
18
1
5,5
8
44
7
39,5
2
11
 
6
20
5
25
4
20
10
50
1
5
 
7
23
4
17
5
21,7
14
61,3
-
-
 
8
24
4
17
10
42
9
37
1
4
           
Іноземні мови
5
19
5
26
3
16
11
58
  
 
6
19
4
21
10
52
5
27
  
 
7
16/7
3/2
18/30
7/-
44/-
6/5
38/70
  
 
8
23
4
17
11
48
8
35
  
           
       Якість освіти  у 2010-2011 навчальному році, показує, що педагогічний колектив повинен звернути увагу на роботу всіх учнів, бо багато хто з них можуть і повинні мати вищі результати.
       Моніторинг якості освіти ведеться згідно плану за напрямками: контроль виконання всеобучу; контроль сформованості знань, умінь та навичок учнів; контроль за діяльністю педагогічних кадрів; контроль за веденням шкільної документації; контроль стану матеріальної бази; контроль за виконанням рішень педради; контроль підготовки до державної підсумкової атестації та інші.
Кількість пропущених днів учнями школи за 2010-2011 навчальний рік

 

Класи

 

К-ть учнів

 

Усього пропусків

(днів)

К-ть пропусків

на 1-го учня

2010-2011 н.р.

1-А,Б

45

445

10

2

26

236

9

3

28

191

7

4

32

442

14

5

19

146

8

6

20

149

7

7

23

229

10

8

27

296

11

9

21

188

9

10

23

388

15

Разом

по

школі

 

264

 

2710

 

10

 Результат навчання учнів з предметів навчального плану 
(ІІ та ІІІ ступінь)
Предмет
2010-2011 навч.р.
Успішність
%
Якість
%
Французька мова
100
33
Геометрія
98
33
Хімія
91,5
34
Алгебра
96
37
Фізика
100
45
Всесвітня історія
97
46
Історія України
98
49
Біологія
100
53
Російська мова
100
54
Світова література
100
56
Правознавство
100
57
Українська мова
100
59
Географія
100
61
Українська література
99
63
Англійська мова
98
64
Захист Вітчизни
100
67
Математика
97
68
Природознавство
100
71
Художня культура
100
77
Фізкультура
96
78
ОБЖ
100
83
Етика
100
84
Інформатика
100
95
Образотворче мистецтво
100
95
Музика
100
95
Трудове навчання
100
96
Медико-санітарна підготовка
100
100
        Велику увагу вчителі-предметники приділяють підготовці учнів до предметних олімпіад, інтелектуальних конкурсів, конференцій. Години варіативної частини реалізують ідею розвитку особистості в загальному інтелектуальному плані, сприяють фізичному розвитку, зміцненню здоров’я. Традиційні предметні тижні розширюють кругозір учнів, стимулюють до самостійної діяльності. Вчителі відмічають не тільки прогрес учнів  у навчанні, але і активну участь у суспільному житті школи.
  2.7. Роль педагогічного колективу  
Педагогічний колектив школи  досить стабільний і якості освіти сприяють гарні, високої якості уроки вчителів: Лисенко Л.М., Іваницької Л.О., Марченко С.А., Яковлєвої Л.В., Лисенка В.А., Бєлоусової Н.А., Плющенко Л.С., Хилі Н.М.   Було випущено біля  50 –десяти творчих газет під час проведення предметних тижнів.  
Традиційно результативно працювало внутрішкільне методичне об’єднання вчителів початкових класів (керівник Іваницька Л.О.): проведені всі заплановані засідання, підготовлені матеріали на виставку з питань країнознавства, проведені інтелектуальні конкурси, свята, предметні олімпіади. Учні 4 класу (вчитель Лисенко Л.М.) Палига Роман та Сердюк Олександр стали переможцями з математики і природознавства, а Горкун Роман та Бихно Катерина – другі призери з математики і української мови.
           На базі школи пройшли засідання районних методичних об’єднань  вчителів захисту Вітчизни, практичних психологів, обласний семінар- презентація центру  країнознавства.
          Заслуговують високої оцінки предметні тижні  англійської, російської, української мови
Узагальнення і розповсюдження передового педагогічного досвіду проводиться на педрадах, засіданнях методичних об’єднань, виступах вчителів на районних, міських заходах, через відкриті уроки, позашкільні заходи.
           Підвищення кваліфікації вчителів регламентується перспективним планом перепідготовки. Кожен вчитель за останні п’ять років пройшов курсову перепідготовку за своєю спеціальністю.
          Школа забезпечена навчальними посібниками, художньою і навчально-пізнавальною літературою. Шкільна бібліотека  працює в контакті з методичними  об’єднаннями та  кожним учителем індивідуально.
           Один раз на семестр проводяться огляди навчальних кабінетів.           Вчителі приймають участь в районних семінарах, виступають на педагогічних радах, проводять відкриті уроки.
         Заключні договори з дитячими навчльними закладами №6 та №7, складені плани роботи на рік з наступності навчання.
         Відбувся день відкритих дверей для дітей - майбутніх першокласників  та їх  батьків. Для скорочення процесу адаптації першокласників щорічно проводяться заняття з підготовки дітей до школи. Програма підготовки розроблена вчителем Лисенко Л.М.
         Наші учні в цьому році стали учасниками, призерами і переможцями предметних олімпіад, конкурсів, районних  та обласних заходів:
П.І. учня
Клас
Захід
Результат
Минтус Денис
2
Всеукраїнський конкурс
3
Калюжний Андрій
3
«Патріот»
1
Гасанова Ельвіра
3
 
3
Бихно Катерина
4
 
1
Минтус Денис
2
Міжнародний математичний
Добрий
Бойко Нікіта
2
конкурс «Кенгуру»
Добрий
Гасанова Ельвіра
3
 
Добрий
Заїка Лілія
3
 
Добрий
Сущенко Анастасія
3
 
Добрий
Поладич Євгеній
3
 
Добрий
Калюжний Андрій
3
 
Добрий
Скороходов Костянтин
4
 
Добрий
Палига Роман
4
 
Добрий
Би хно Катерина
4
 
Добрий
Михайленко Денис
4
 
Добрий
Ігнатенко Дар’я
4
Всеукраїнська виставка-конкурс робіт учнів молодшого віку з початкового технічного моделювання
Переможець
Бихно Катерина
4
Районна олімпіада з української мови
ІІ місце
Палига Роман
4
Районна олімпіада з математики
І місце
Сердюк Олександр
4
Районна олімпіада з природознавства
І місце
Горкун Роман
4
Районна олімпіада з математики
ІІ місце
Богданова Неля
4
Конкурс на краще виконання колискової пісні
І місце
Петрикей Ярослав
4
Районний конкурс на кращий малюнок «Історична Кролевеччина»
І місце
Петрикей Ярослав
4
Районний конкурс на кращий малюнок «Людина і ліс»
участь
Теніна Олександра
2
Районний конкурс на кращу творчу роботу до Дня перемоги
ІІ місце
Федченко Емма
6
Районний конкурс на кращий малюнок «Моя Україна»
І місце
Смик Олексій
8
Районні змагання «Нумо,
І місце
Дівосок Євгеній
8
хлопці»
І місце
Чепурний Роман
8
 
І місце
Аксьонов Євгеній
8
 
І місце
Лакатош Євгеній
8
 
І місце
Борсук Олександр
7
 
І місце
Калюжна Аліна
10
Районний конкурс на кращий
І місце
Селіхова Юлія
10
переклад вірша з іноземної
ІІІ місце
Луб енець Аліна
8
мови до дня народження
ІІІ місце
Вілях Інна
7
М.Лукаша
ІІІ місце
Ковтун Анна
10
Районний конкурс на кращу
ІІ місце
Пефтієв Дмитро
10
агітбригаду «Молодь
ІІ місце
Калюжна Аліна
10
обирає здоров’я»
ІІ місце
Онікієнко Анастасія
8
 
ІІ місце
Вілях Інна
7
 
ІІ місце
Згурська Олександра
7
 
ІІ місце
Згурська Олександра
7
Районний конкурс на кращу
І місце
Вілях Інна
7
агітбригаду ЮІР
І місце
Борсук Олександр
7
 
І місце
Ломака Олександра
7
 
І місце
Прибилов Марк
7
 
І місце
Цвєткова Катерина
7
 
І місце
Ковальов Владислав
7
 
І місце
Леонідова Альона
8
Районний конкурс на кращий малюнок «Історична Кролевеччина»
І місце
Тарарін Богдан
10
Районний та обласний конкурси на кращий
ІІ місце
  
плакат «Молодь обирає здоров’я»
ІІІ місце
Ломака Олександра
7
ІІ етап всеукраїнських олімпіад з української мови
ІІІ місце
  
ІІ етап всеукраїнських олімпіад з фізики
ІІІ місце
Демченко Вікторія
Продолжение »
Сделать бесплатный сайт с uCoz